Lyžařská školička v Tošovicích

Minulý týden strávili žáci nižšího stupně ve sportovním duchu, a to na lyžích a snowboardech v HEIPARKu v Tošovicích. Celý týden si užívali krásného zimního počasí, příjemného prostředí, party bezva kamarádů a hlavně pohybu na čerstvém vzduchu. Děti byly rozděleny do šesti skupin dle výkonnosti. U všech sportovců bylo znát nadšení a radost ze sportu. V pátek si všichni vyzkoušeli opravdové závody, kde mohli porovnat své nově získané dovednosti na sněhu. Na závěr každý dostal sladkou odměnu za snahu a nasazení. Poděkování patří také Sportovním kurzům za organizaci lyžařského výcviku.

Na další sportovní akci se těší Mgr. Olga Hromadová

Prvňáčci byli slavnostně pasováni
V pondělí 2. září posílili naše žákovské řady noví členové. Slavnostní pasování prvňáčků proběhlo v dopoledn.. více
Informace k zahájení nového školního roku