Děti si užily karneval

Program karnevalu pro děti školní družiny si připravili žáci školního klubu pod vedením paní vychovatelky Jaroslavy Gabrielové. Klubáci se proměnili na zakleté princezny a draky. Děti plnily úkoly, soutěžily, aby princezny zachránily. Nechyběly ani honičky a tanec, který ke karnevalu patří. Ptáte se, která maska byla nejhezčí? No přece úplně všechny. Nakonec si každá „maska“ pochutnala na sladké odměně.

Mgr. Jana Tancíková

Informace k zahájení nového školního roku
Vážení a milí rodiče, srdečně Vás zdravíme po letních prázdninách a rádi bychom Vás informovali o průběhu prvního š.. více
Lehkoatletický čtyřboj ŠD