Bronz v atletickém trojboji

Středeční dopoledne patřilo atletickému trojboji. Naši nejmladší sportovci porovnali své dovednosti v těchto disciplínách: běh na 50 m, skok do dálky, hod kriketovým míčkem. Celkově se našim atletům podařilo vybojovat krásné, bronzové medaile. Naši školu reprezentovali jmenovitě: Nikol Hlaváčová (2. A), Stela Kočanová (2. A), Agáta Pekárková (3. B), Justýna Mrůzková (3. A), Matěj Ryba (2. A), Oliver Halfar (2. A), Max Steuer (3. B), Šimon Januš (3. A).

Děkujeme.

Mgr. Olga Hromadová

Bronz a bramborová v Mezinárodní matematické soutěži
Skvělého výsledku dnes dosáhli žáci devátých ročníků Veronika Anderschová, Simona Hromadová, Tadeáš Dvorský, Matěj Šra.. více
Na okresní soutěži to cinklo dvakrát!
I přes nepřízeň počasí se žáci 3.-9. tříd zúčastnili soutěže v přespolním běhu, který letos proběhl na Tyršově stadion.. více
Stužkonoska modrá nám přinesla zlato
V rámci festivalu Bezručova Opava se uskutečnil již šestý ročník recitační soutěže Stužkonoska modrá. Šest základních .. více