Advent na naší škole

Živý betlém, koledy i zabijačka. Čtvrtek 7. prosince se na naší škole nesl v duchu Vánoc.
Na 1. stupni na Mírové ulici proběhly tvořivé dílničky, v rámci kterých si mohly děti vyrobit nejrůznější ozdůbky, velký úspěch zaznamenalo představení Živý betlém, jež v altánu na zahradě školy sehrála 4. B. Nechyběla ani tradiční kavárnička nebo prodejní výstavka vánočních dekorací. Riegrova se pak rozezněla vánočními koledami u betlému, který vlastnoručně vyřezali naši žáci. Příchozí si mohli pochutnat na zabijačkových specialitách ze školního kotlíku a na nealkoholickém punči nebo si zakoupit adventní svícen či perníček. Rodiče tak měli skvělou příležitost setkat se s učiteli a popovídat si s nimi.
Děkujeme všem za návštěvu naší vánoční akce a rodičům za příspěvky, které pomohly k příjemné atmosféře!

Informace k zahájení nového školního roku
Vážení a milí rodiče, srdečně Vás zdravíme po letních prázdninách a rádi bychom Vás informovali o průběhu prvního š.. více
Lehkoatletický čtyřboj ŠD
Ve čtvrtek 13. června se konal na hřišti ZŠ Englišova atletický čtyřboj, kterého se zúčastnilo celkem 9 školních druži.. více