Turnaj ŠD v badmintonu zlatý

Naše školní družina ve spolupráci se SK Badmintonem Boreček uspořádala již dvanáctý ročník okresního kola v badmintonu. Celkem 8 školních družin, 38 hráčů, 95 odehraných zápasů, skvělé výkony a příjemná sportovní atmosféra provázela celé sportovní dopoledne. V mladší kategorii hochů bodoval Matěj Ryba (3. A), který se umístil na krásném druhém místě, a jen o příčku za ním skončil Ondřej Voves (3. A). Ve starší kategorii hochů nenašel přemožitele a bez ztráty bodu se celkovým vítězem stal Josef Petlach (5. B). Všem hráčům děkujeme za skvělou reprezentaci. Velké poděkování patří také rozhodčím z řad starších žáků, a to Simoně Hromadové, Teo Pikovi, Jiřímu Petlachovi a Jindřichu Martínkovi, bez kterých by turnaj neměl tak hladký průběh.
Na další ročník se těší Mgr. Olga Hromadová a Mgr. Jana Tancíková.

Informace k zahájení nového školního roku
Vážení a milí rodiče, srdečně Vás zdravíme po letních prázdninách a rádi bychom Vás informovali o průběhu prvního š.. více
Lehkoatletický čtyřboj ŠD
Ve čtvrtek 13. června se konal na hřišti ZŠ Englišova atletický čtyřboj, kterého se zúčastnilo celkem 9 školních druži.. více