Okresní soutěž v plavání

Ve čtvrtek 11. dubna proběhl 10. ročník okresní soutěže v plavání, kterou pořádala naše škola ve spolupráci se ŠD Vrchní a trenéry Klubu plaveckých sportů Opava. Zúčastnilo se 108 dětí ze 14 školních družin a našim žákům medaile cinkaly.
1. místo: Martin Foldyna (3. B), Nela Vítková (5. A), Jeroným Tengler (5. A)
2. místo: Tobiáš Peterek (1. B), Odeta Paterová (4. A), Fabian Minařík (4. A), Kristián Foldyna (5. A)
3. místo: Nikol Hlaváčová (3. A)

Konkurence byla veliká a proto si zaslouží pochvalu i další plavci: Eliáš Januš (1. B), Jonáš Lesák (1. B), Berenika Moravcová (2. B), Eliška Pohlodková (2. B), Michal Melichárek (2. A), Matěj Ryba (3. A), Gabriela Pešáková (3. B), František Němec (4. A), které neméně povzbuzovali paní vychovatelka Pavla Hermanová a pan učitel Radovan Plaček.
SPORTU ZDAR, PLAVÁNÍ ZVLÁŠŤ!
Eva Langrová

Obnovení stravy od pondělí 23. září
Vážení a milí rodiče,  školní jídelna Mařádkova, která zajišťuje obědy pro naši školu, nás informovala o obnov.. více
Informace k výuce v úterý 17. 9. 2024