Provoz školy v pondělí 16. září 2024

EDIT: Obdrželi jsme informaci od zřizovatele, že zítra není možné zajistit OBĚDY. OBĚDY SE TEDY NEBUDOU VYDÁVAT. Dejte prosím dětem větší svačiny.

Vážení rodiče,

prosím věnujte pozornost následujícím informacím o provozu školy v pondělí 16. září 2024.

První stupeň:

Výuka dětí od 1. do 5. třídy proběhne v běžném režimu podle rozvrhu hodin. Pouze třída 5. A bude v pondělí 16. 9. 2024 končit svou výuku ve 12.45 h. Divadelní představení pro 1. třídy, které se mělo odehrát v pondělí 16. 9. 2024 v Loutkovém divadle, je zrušeno! Návštěva dopravního hřiště v Malých Hošticích pro třídu 4. A bude přesunuta z pondělí 16. 9. 2024 na jiný termín! Provoz školní družiny nebude omezen. Nevíme ale, jestli bude k dispozici oběd.

Druhý stupeň:

Vzhledem k povodňové situaci bude v pondělí 16. 9. 2024 výuka na 2. stupni probíhat v omezeném režimu. Žáci budou mít čtyři vyučovací hodiny (nevíme, jak se bude vyvíjet situace a kteří učitelé a žáci budou moci dorazit do školy). Prosím všechny, kteří mohou v pondělí nechat děti doma, aby tak učinili. Také nevíme, zda bude k dispozici oběd.

Prosím sledujte aktualizaci zpráv na FB i na stránkách školy.
Děkujeme a všem nám držíme palce.
Ing. Marie Provázková a Mgr. Eva Staňková

Navštívili jsme Senát ČR
Ve čtvrtek 3. října navštívilo 15 žákyň z žákovské rady pod vedením pí uč. Hany Janyškové a Jaroslavy Gabrielové histo.. více
Výtvarný plenér