Na okresní soutěži to cinklo dvakrát!

I přes nepřízeň počasí se žáci 3.-9. tříd zúčastnili soutěže v přespolním běhu, který letos proběhl na Tyršově stadionu. Celkem 26 našich žáků poměřilo své síly s ostatními soupeři na trati dlouhé 1 km až 3 km. Nejlépe z našich zaběhl Šimon Januš (5. A), který si v okrese svým úctyhodným výkonem vybojoval bronzovou pozici. Stejně tak nejmladší hoši v týmové soutěži, ve složení Šimon Januš (5. A), Hugo Hymlár (5. A), Jan Švan (5. A), Vojtěch Černín (3. A) a Oliver Halfar (4. A) vybojovali krásné třetí místo. Všem našim sportovcům děkujeme za skvělé výkony, odhodlání, nasazení a chuť reprezentovat naší školu.

Na další společnou sportovní akci se těší Mgr. Olga Hromadová a Mgr. Radovan Plaček.

Vymysleli jsme jméno maskota dětské olympiády
Čeněk Tichý, žák naší 8. A, je autorem vítězného jména oficiálního maskota Olympiády dětí a mládeže, jejíž zimní edice.. více
Bronz a bramborová v Mezinárodní matematické soutěži
Skvělého výsledku dnes dosáhli žáci devátých ročníků Veronika Anderschová, Simona Hromadová, Tadeáš Dvorský, Matěj Šra.. více