Škola v přírodě 2. A, 2. B, 3. A, 3. B

Pět podzimních dní jsme strávili v krásném okolí Budišova nad Budišovkou v rekreačním zařízení Zálesí.
Navštívili jsme Muzeum břidlice, rozhlednu Halaška, prošli jsme křížem krážem okolí, postavili stavbičky z přírodnin, našli spoustu jedlých i nejedlých hub, zahráli hry venku a vevnitř, zaskákali na velké trampolíně, ocenili dobrou kuchyni. Nechybělo ani odpolední opékání špekáčků na ohni, kde jsme si i krásně zazpívali. Počasí nám celkem přálo, a tak jsme si všichni školu v přírodě užili a spokojeni, plni zážitků jsme se vrátili zpátky domů.
Mgr. Petra Víchová

Organizace výuky od středy 18. září do pátku 20. září
Vážení rodiče,od zítra, tj. od středy 18. září, do pátku 20. září budou mít žáci na 2. stupni 5 vyučovacích hodin. Vyu.. více
Informace k výuce v úterý 17. 9. 2024