Úspěšný Brloh

Jako každý rok i letos se naše škola účastnila náročné a prestižní Brněnské logické hry. A jako každý rok ani letos jsme se neztratili. Postavili jsme celkem 8 týmů, v konkurenci 651 týmů z celého Česka i Slovenska se dva naše týmy se probojovaly do malého finále. V něm obsadil tým ve složení Vojta Tesař, Jan Holuša, Vojta Kološ a Tomáš Kudela 19. místo, a tým Panda (Míša Štroblová, Eliška Cholevová) dokonce 15. místo.
Podaří se i vám vyřešit šifru, se kterou naši žáci také bojovali?

Mgr. Libuše Kovářová

Informace k zahájení nového školního roku
Vážení a milí rodiče, srdečně Vás zdravíme po letních prázdninách a rádi bychom Vás informovali o průběhu prvního š.. více
Elektronické přihlašování obědů
Vážení rodiče, od 1. 8. 2024 byl spuštěn systém elektronického přihlášení do systému školního stravování pro žáky Z.. více
Taneční kurzy v 9. ročníku? Skvělý nápad!
Deváťáci měli letos poprvé výjimečnou příležitost naučit se základy společenských a latinskoamerických tanců pod veden.. více