Bronz a bramborová v Mezinárodní matematické soutěži

Skvělého výsledku dnes dosáhli žáci devátých ročníků Veronika Anderschová, Simona Hromadová, Tadeáš Dvorský, Matěj Šrajer, Radka Konečná, Samuel Doležel a Jakub Fuchsík s Jakubem Gregořicou v mezinárodní matematické soutěži Moravskoslezský matematický šampionát na Wichterlově gymnáziu. V konkurenci 67 družstev získali krásné třetí a čtvrté místo se ziskem 24 a 23 bodů z celkových 30. Všem zúčastněným gratulujeme!

Mgr. Markéta Zemanová

Na okresní soutěži to cinklo dvakrát!
I přes nepřízeň počasí se žáci 3.-9. tříd zúčastnili soutěže v přespolním běhu, který letos proběhl na Tyršově stadion.. více
Stužkonoska modrá nám přinesla zlato
V rámci festivalu Bezručova Opava se uskutečnil již šestý ročník recitační soutěže Stužkonoska modrá. Šest základních .. více
Máme juniorského mistra ČR v sudoku