Družina si vytančila bronz

Dnes 7. května je náš šťastný taneční den, kdy jsme při opravdu velké konkurenci úspěšně vybojovali krásné 3. místo v pohybových skladbách. Soutěž se konala v ZŠ Opava-Komárov a zúčastnilo se jí 10 škol. Naše děvčátka Eliška Vítečková, Eliška Grygarová z 1. B, Nikol Hlaváčová, Emma Montagová, Amálie Kaštovská z 3. A, Julie Kubná, Amálie Moravcová ze 4. A a Barbora Melicharková z 5. B bojovala ze všech sil a tímto jim ještě jednou moc děkuji za reprezentaci naší školy.
Lucie Svobodová

Obnovení stravy od pondělí 23. září
Vážení a milí rodiče,  školní jídelna Mařádkova, která zajišťuje obědy pro naši školu, nás informovala o obnov.. více
Informace k výuce v úterý 17. 9. 2024