Prvňáčci si slavnostně převzali vysvědčení

Naši prvňáčci dnes slavnostně zakončili rok svého snažení, práce a úsilí. V aule Slezské univerzity si převzali své první vysvědčení. Pro rodiče si obě třídy připravily vystoupení – 1. A recitační, 1. B pěvecké – a pak již nic nebránilo tomu, aby jim za výborné studijní výsledky poděkovaly třídní učitelky, paní zástupkyně a pan ředitel. Nechyběly pochvaly, dáreček, který vyrobili žáci 9. tříd, ani přání krásně prožitých prázdnin.

Informace k zahájení nového školního roku
Vážení a milí rodiče, srdečně Vás zdravíme po letních prázdninách a rádi bychom Vás informovali o průběhu prvního š.. více
Lehkoatletický čtyřboj ŠD
Ve čtvrtek 13. června se konal na hřišti ZŠ Englišova atletický čtyřboj, kterého se zúčastnilo celkem 9 školních druži.. více