Stezka Českem v knihovně

Dnes jsme se sedmáky měli možnost přesvědčit se o tom, že Stezku Českem může jít každý. Tento projekt, tedy 1 000 a 1 000 kilometrů dlouhý a první oficiální přechod Česka, který vznikl v hlavě Martina Úbla, nám byl právě jeho zakladatelem představen v Knihovně Petra Bezruče. Viděli jsme videa i fotografie z míst Severní i Jižní trasy, obdivovali jsme malebná místa naší republiky, slyšeli jsme historky „z natáčení“, ptali jsme se na vše, co nás zajímalo, na vlastní kůži jsme zažili tíhu vhodně sbaleného batohu i toho nesprávně sbaleného. Kromě nových zeměpisných a přírodovědných poznatků si mnozí odnášejí i touhu zkusit stát se „stezkařem“.

Děkujeme Knihovně Petra Bezruče za pozvání na tuto inspirativní besedu.

Informace k zahájení nového školního roku
Vážení a milí rodiče, srdečně Vás zdravíme po letních prázdninách a rádi bychom Vás informovali o průběhu prvního š.. více
Elektronické přihlašování obědů
Vážení rodiče, od 1. 8. 2024 byl spuštěn systém elektronického přihlášení do systému školního stravování pro žáky Z.. více
Taneční kurzy v 9. ročníku? Skvělý nápad!
Deváťáci měli letos poprvé výjimečnou příležitost naučit se základy společenských a latinskoamerických tanců pod veden.. více