Výtvarná soutěž Radost v Opavě

V pondělí 25. března proběhla v Obchodním centru Breda v Opavě vernisáž výtvarných prací žáků školních družin a školních klubů. Vyhlašovatelem a organizátorem je již tradičně ŠD při ZŠ T. G. Masaryka. Letošní téma „Radost v Opavě“ patřilo výročí 800 let založení města. Do soutěže se přihlásilo celkem 12 školních družin a klubů z Opavy a okolí. Naše školní družina získala 1. místo a také čestné uznání za kolektivní práce v prostorových objektech. Krásné 3. místo pak patřilo žákyni 3. A třídy Amálce Kaštovské. Výstavu je možno zhlédnout do 15. dubna.

Mgr. Jana Tancíková

Informace k zahájení nového školního roku
Vážení a milí rodiče, srdečně Vás zdravíme po letních prázdninách a rádi bychom Vás informovali o průběhu prvního š.. více
Lehkoatletický čtyřboj ŠD