Závody v kolečkových bruslích

Naše škola se zapojila do závodu na kolečkových bruslích. Celkem 17 sportovců z řad žáků 1. – 9. tříd si poměřilo své bruslařské dovednosti na profi in-line areálu v Opavě. Úspěchy jsme dosáhli jak u závodních jezdců, tak i mezi „hobby“ bruslaři. V nejmladší kategorii kraloval Tobiáš Elbl (1. B), který si svou suverénní jízdou dojel pro první místo. U dívek vybojovala stříbrnou medaili Odeta Paterová (4. A). Mezi „hobby“ jezdci se umístila sourozenecká dvojice Nikol Hlaváčová (3. A), která dojela třetí a druhé místo bral Tobiáš Hlaváč (5. A). Pro bramborovou medaili si ve své kategorii dojel Šimon Januš (4. A). Všem sportovcům děkujeme za reprezentaci školy a skvělé výkony.

Mgr. Petra Černínová a Mgr. Olga Hromadová

Prvňáčci byli slavnostně pasováni
V pondělí 2. září posílili naše žákovské řady noví členové. Slavnostní pasování prvňáčků proběhlo v dopoledn.. více
Informace k zahájení nového školního roku